HISTORIA CZŁONKOWIE AKTUALNOŚCI WSPOMNIENIA OSIĄGNIĘCIA FOTOGALERIA PISZĄ O NAS KONTAKT

       W niedzielę 7 stycznia na zaproszenie Burmistrz Miasta i Gminy Prochowic pani Alicji Sielickiej i  pani Joanny Palińskiej - Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu gościliśmy w Prochowicach. Na deskach sceny POKiS zaprezentował się miejscowy Chór Dnia Jednego pod dyrekcją pani Izabeli Grochowskiej-Gajos. Z przyjemnością wysłuchaliśmy koncertu tego chóru męskiego i wystąpiliśmy z naszym repertuarem kolędowym. 

         
          Wszystkich obecnych na sali powitała pani Joanna Palińska - dyrektorka POKiS. Świetlicę wypełniła nie tylko rzesza mieszkańców Prochowic, ale również okolicznych miejscowości wśród których byli dyrektorzy i kierownicy jednostek miasta i gminy oraz sekretarz powiatu legnickiego pan Grzegorz Rogos. Burmistrz pani Alicja Sielicka również podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowaniu tego wydarzenia kulturalnego oraz zachęcała do pozostania w klimacie świątecznym i wspólnym kolędowaniu.


     To pierwszy  występ naszego chóru w nowym roku a sądząc po atmosferze bardzo udany. Dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą gościnę i wspólne kolędowanie. Wyjazd do Prochowic stał się możliwy dzięki finansowemu wsparciu KGHM Polska Miedź S.A. a pomoc organizacyjną udzielił nam O/ZG Lubin. Serdecznie dziękujemy.

więcej foto  / autorzy: Piotr Bołkanowicz i Andrzej Dawidowicz

Info o tym wydarzeniu:  POKiS  /  Legnickie-Pole  /   e-legnickie.pl  / 

WIDEO


Autor:
Jarosław Bodakowski - zalecamy słuchawki