HISTORIA CZŁONKOWIE AKTUALNOŚCI WSPOMNIENIA OSIĄGNIĘCIA FOTOGALERIA PISZĄ O NAS KONTAKT

Szanowni Panowie - mieszkańcy Lubina i okolic. Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi członków Górniczego Chóru Męskiego -

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

Ś.P.
Jana Plichty     W dniu 20 stycznia po ciężkiej i długiej chorobie w wieku 77 lat, zmarł nasz Kolega Ś.P. Jan Plichta. Był wspaniałym kolegą i członkiem chóru od 1985 roku. Śmierć Janka to dla nas ogromna tragedia i wielka strata dla naszego zespołu. Łączymy się z Rodziną w wielkim bólu i składamy najszczersze wyrazy współczucia.


       Uroczystości pogrzebowe odbędą  się w środę 24 stycznia w miejscowości Zimna Woda (nieopodal Lubina) i rozpoczną pożegnaniem zmarłego podczas mszy św. o godz. 13.00 w kościele p.w. Św. Trójcy - (link)
       W 2018 roku Górniczy Chór Męski obchodzi 38. rocznicę działalności. Każdą naszą kolejną rocznicę świętujemy w okolicznych miejscowościach w których chór jeszcze nie występował. W niedzielę 04 lutego o godz. 12.00 w kościele p.w. św. Marcina w Krzelowie, zostanie odprawione nabożeństwo w intencji chóru górniczego, naszych rodzin, opiekunów - w szczególności dyrekcji Oddziału Zakładów Górniczych „Lubin” i Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. 

Autobus 1:  Godz. 10.00 - Chocianowiec nr 108, następnie Krzeczyn, Chróstnik, Os. Przylesie, Ścinawa ul Przyjaciół Żołnieża 18 - do Krzelowa

Autobus 2:  Godz. 10.30 - Os. Ustronie (Pętla), Os. Polne - ul. Bolesławiecka, Centrum (Jamniki) - do Krzelowa

            
Jeżeli górna część strony w głównych zakładkach nie jest wyświetlana a twoja strona internetowa obsługuje Flash Player to zainstaluj plug-in - pobierz (lub idź do strony pomoc - chrome pomoc).
Klawisz F5 odświeża wiadomości na stronie internetowej.


KOPALNIA
Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice w technologii 360°, jakości 4K 


                                                               źródło YouTube