HISTORIA CZŁONKOWIE AKTUALNOŚCI WSPOMNIENIA OSIĄGNIĘCIA FOTOGALERIA PISZĄ O NAS KONTAKT

Szanowni Panowie - mieszkańcy Lubina i okolic. Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi członków Górniczego Chóru Męskiego -


 


Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.
Zygmunta Mackało         W dniu 22 maja po ciężkiej i długiej chorobie zmarł wspaniały Opiekun naszego  chóru, człowiek życzliwy o wielkim sercu Ś.P. Zygmunt Mackało - były Dyrektor  Pracowniczy  Oddziału Zakładów Górniczych „Lubin”. Śmierć Pana Dyrektora to dla  nas ogromna  tragedia i wielka strata dla naszego zespołu. Łączymy się z Rodziną
 w wielkim bólu i  składamy najszczersze wyrazy współczucia.


"Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci.
Chwiejna waluta. Nie ma dnia,
by ktoś wieczności swej nie stracił"
                              W. Szymborska


    Pogrzeb odbędzie się w piątek 24 maja o godz. 11.00 na Cmentarzu Komunalnym w Polkowicach. Z Lubina Głównego będzie autobus o godz. 10.20 dla osób chcących uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej.

Informacja dla osób, które wcześniej wchodziły na naszą stronę a być może nie znana była jeszcze data i godzina pogrzeby - należy odświeżyć stronę (klawisz F5)
Zapraszamy chętnych do chóru góniczego.

Wiek chórzysty nie ma znaczenia - mile widziana młodzież szkolna i akademicka z naszego regionu. W szeregach chóru młodzież znajdzie możliwość realizowania się artystycznie pod opieką doświadczonego dyrygenta.

Członek chóru nie musi być górnikiem a wykonywany zawód jest nieistotny. Co prawda wiek nie jest barierą możliwości wokalnych, ale nie należy zwlekać z podjęciem decyzji.

Zatrudnienie na zmiany nie stanowi przeszkody dla przynależności do chóru. Nie trzeba mieć wykształcenia muzycznego i znajomości nut, ponieważ każdy kto zdecyduje się do nas dołączyć, może liczyć na pomoc bardziej doświadczonych i życzliwych kolegów oraz dyrygenta.

Uczestniczenie w próbach i innych przedsięwzięciach organizowanych przez chór, daje możliwość ciekawego i pożytecznego spędzenia czasu wolnego. Występy zespołu w kraju i za granicą, dostarczają wiele przeżyć związanych z poznaniem ciekawych i pięknych zakątków Polski i Europy. Czas spędzony na wspólnych wyjazdach z naszymi rodzinami, integruje członków zespołu i pozwala na tworzenie silnych więzi i przyjaźni.           

Kamery on-line z wielu kościołów - do wyboru
 Transmisja na żywo z mszy św. dla kolegów nie mogących uczestniczyć osobiście w nabożeństwie.

 
Jeżeli górna część strony w głównych zakładkach nie jest wyświetlana a twoja strona internetowa obsługuje Flash Player to zainstaluj plug-in - pobierz (lub idź do strony pomoc - chrome pomoc). Przykro mi, ale przeglądarka Google Chrome nie odtwarza Flash Playera.

Klawisz F5 odświeża wiadomości na stronie internetowej.


KOPALNIA
Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice w technologii 360°, jakości 4K 


                                                               źródło YouTube